Snažíte se najít nejekonomičtější let?

archeologické muzeum koronavirus řecko

Archeologické muzeum Heraklion - Památky Kréta

Archeologické muzeum Heraklion patří mezi nejvýznamnější muzea nejen v Řecku, ale v celé Evropě. Ochraňuje archeologické nálezy pocházející z řeckého ostrova Kréta a unikátní je především svojí rozsáhlou sbírkou předmětů z mínojského období...

Athény - Národní archeologické muzeum - Muzeum |

Národní archeologické Muzeum v Athénách se nachází na Oktovriou-Patission 44. ##:a přes to, kolik památek bylo v minulosti ze země vyvezeno, nachází se zde největší sbírka artefaktů starověkého...

Národní archeologické muzeum | Athény | Řecko |

Národní archeologické muzeum Řecka v Athénách nabízí jednu z nejvýznamnějších sbírek z doby antiky. Chcete vědět, co zajímavého v něm uvidíte?

Národní archeologické muzeum (Řecko - Athény)

Odcestovat Vám pomůže s nákupem a výberem dovolené přes internet. Výhodné zájezdy, ubytování i levné letenky. Informace o všech hlavních turistických destinací.

Národní archeologické muzeum v Athénách - pruvodce.eu

Národní archeologické muzeum sídlí na ulici 28. října (bývalá ulice Patision). Plocha jeho výstavních prostor je 8 000 m2, což z něj dělá největší muzeum v Řecku.

Archeologické muzeum - Santorini |

Proč byste měli vidět Archeologické muzeum na Santorini? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Archeologické muzeum na Santorini.

Archeologické muzeum | Řecko v detailech

Archeologické muzeum a jeho ač nevelkou, tak vysoce hodnotnou sbírku lze navštívit v hlavním městě ostrova Kythira. Milovník historie tu najde exponáty pokrývající snad celou dlouhou ostrovní minulost.

Řecko otevřelo archeologické památky zavřené od března, jejich...

Archeologické památky se otevírají v první etapě zpřístupnění řeckých kulturních institucí. Na muzea má podle vládních plánů dojít až 15. června, do kin budou lidé moci začít chodit 1.

Archeologické muzeum Dolní Věstonice

Archeologické muzeum s nejznámějším exponátem Věstonickou venuší.

Národní archeologické muzeum | Řecko v detailech

Národní archeologické muzeum, chlouba řeckých historiků a archeologů, patří k těm nejvýznamnějším a nejobsáhlejším na celém světě, minimálně pokud jde o dějiny antiky.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky