Snažíte se najít nejekonomičtější let?

italské kuchyně italské italské víno itálie na stole

Italská kuchařka - Pohlreich shop

Italská kuchařka. Italská kuchařkaRiccardo Lucque Italská kuchyně je známá po celém světě a získala srdce mnoha z nás. Kdo si vůbec dokáže představit vaření bez skvělých italských surovin, vín a sýrů, vyzrálých rajčat San Marzano, voňavé...

Italská restaurace Praha, Trattoria Cicala - domácí italská...

Provozujeme restauraci s nabídkou italské kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici jsou salonky a nekuřácký prostor. Pořádáme společenské akce, firemní večírky, rodinné oslavy, svatební hostiny, promoce, rauty a podobně.

S Klárou u stolu: Ochutnejte pravou Itálii v malostranské...

Italská kuchyně se v průběhu času stala tou nejoblíbenější na světě. Její kouzlo spočívá v jednoduchosti a rychlosti, vše stojí a padá s kvalitou použitých surovin. A i když mají lidé pocit, že nějaké ty špagety s červenou omáčkou zvládne...

Italské chutě a delikatesy

Jste tady správně, vítejte. U nás najdete pestrý výběr z tradičních italských specialit v klasické i moderní podobě. Italské potraviny vyrobené pomocí lety prověřených postupů z prvotřídních lokálních surovin.

Italská kuchyně –

‌Už nemusíte jezdit do Itálie na domácí pastu, pizzu, poctivé rizoto či pokrmy z mořských ryb. To vše se naučíte na těchto kulinářských kurzech, které ocení…

Italské víno |

Itálie je jedním z největších výrobců a vývozců vína na světě. Nabízí mnoho atraktivních vinařských oblastí. Vyzkoušejte i Vy skvělá italská vína.

italská kuchyně v praze

Stejně jako ve Vídni se v Praze nacházejí takzvané krčmy s místní, regionální kuchyní i špičkové restaurace s mezinárodní kuchyní. Typickým českým pokrmem je například svíčková pečeně.

Italské potraviny a italská kuchyně

E-shop CIPA Store nabízí originální italské potraviny a suroviny potřebné k přípravě dle receptů italské gastronomie. Nakupujte originální italské potraviny u nás!

Italská vína

Italská vína čerbené a bílé. Chianti, Soave, Montepulciano, prosecco

Malá Itálie - italské potraviny a delikatesy

Italské potraviny a delikatesy přinášíme na váš stůl od roku 2010. Pokud chcete ochutnat Itálii, jezte a pijte to, co mají doma opravdoví Italové.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky