Snažíte se najít nejekonomičtější let?

listky fotbal liberecko

Liberec láká na Evropskou ligu i nízkými cenami lístků - Idnes...

Ze všech tří českých týmů v Evropské lize jde nejvíc naproti svým fanouškům Slovan Liberec. Do ochozů je láká neobvykle nízkými cenami vstupenek. Ceny na atraktivní evropské souboje má Slovan několikrát nižší než pražská Sparta.

GTM OFS – Liberecký kraj | Náš fotbal |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

- Vstupenky na

Jedná se o nejvyšší fotbalovou soutěž v rámci České republiky. V každém ročníku se jí účastní 16 týmů, které se snaží získat mistrovský titul.

Lístky na Liberec mizí pod rukama - Plzeňský deník

Plzeň – Útokem vzali v pondělí ráno fanoušci Viktorie Plzeň pokladny na stadionu Doosan Arena ve Štruncových sadech i rezervační systém Plzeňská vstupenka.

Vstupenky na finále MOL Cupu lze vrátit pouze do středy 10:00...

Vstupenky na odložené finále MOL Cupu, které se hraje ve středu 18. května od 17:00 v Uherském Hradišti, lze vrátit pouze do středečních 10:00.

Vstupenky na finále MOL Cupu zůstávají v platnosti, lze je i...

Vstupenky na odložené finále MOL Cupu, o jehož náhradním termínu rozhodne Řídící orgán soutěže, zůstávají v platnosti. Fanoušci zároveň mají možnost lístky vrátit a získat zpět plnou cenu.

» Evropská liga : Lístky v Liberci už v prodeji

Držitelé permanentních vstupenek si svůj lístek musí koupit do středy 26. srpna (včetně), v den utkání budou vstupenky v prodeji už jen za plné ceny.

Vstupenky na Pardubice jsou již v předprodeji - Liberecký deník

Liberec – Zatímco hokejisté Bílých Tygrů si mohou ještě chvíli užívat pohodu po postupu do semifinále play off extraligy, pro management klubu začal již po vítězném šestém utkání nad Plzní frmol.

FC Slovan Liberec - Vstupenky na

Vstupenky na Vstupenky na FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec patří k předním klubům české fotbalové historie. Jeho vznik se datuje do roku 1958. Celek hraje na stadionu U Nisy v Liberci.

MFK Karviná – Prodej lístků na Liberec je v plném proudu

Už týden mají fanoušci možnost si na tradičních místech zakoupit vstupenky na domácí duel se Slovanem Liberec, který se odehraje v neděli 18. srpna od 17 hodin!

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky