Snažíte se najít nejekonomičtější let?

mallorca hotely dotovaná deník

Průvodce - Palma de Mallorca | Rádi cestujeme | nejen ...

Průvodce - Palma de Mallorca. Město se oficiálně jmenuje jen Palma, ale u nás je známější jako Palma de Mallorca (katalánsky Ciutat de Mallorca). Tento přístav leží u velké zátoky v jihozápadní části ostrova Mallorca a je zároveň také hlavním městem

Dovolená | Dovolená 2020

Dovolená u moře Mallorca Ostrov Mallorca nabízí více než párty, pláž a slunce. Oceníte zde krásu starobylého města Palma a klid středověkých kostelů a klášterů. Zájemci mohou vyrazit po turistických trasách v pohoří Serra de Tramuntana.

CK ALPINA - zájezdy a aktivní dovolená v horách a na kole

Alpina, cestovka pro všechny, kteří mají radost z pohybu. Přes 400 turistických a cyklistických zájezdů pod stan i s ubytováním. Dovolená bez starostí se zkušenými průvodci a v pohodové partě!

Výhodné nabídky dovolené pro klienty 55+ — CK FISCHER

Využijte našich zvýhodněných zájezdů pro klienty starší 55 let! Podívejte se na exkluzivní nabídku dovolených, kterou jsme pro vás připravili s partnerskou cestovní kanceláří Quality Tours a vyberte si ideální destinaci přesně pro vás!

Last Minute zájezdy i all inclusive od 300 CK |

Vyberte si Last Minute dovolenou od 300 CK. Garance stejné ceny Last Minute all inclusive zájezdu jako u pořádající CK včetně všech slev. Last Minute zájezdy od CK Fischer, Čedok, Exim a 300 dalších.

Praha– cesta k zážitkům

Slevy Praha Ty nejlepší zážitky v Praze a okolí čekají jen na vás! ⭐ Objevte parádní wellness, restaurace, adrenalin i pobyty po celé republice a exotickou dovolenou.

Cestování |

Nabídky pro kategorii Cestování.

Španělsko – temperament na dovolené seniorů 55+

Zklamaní nemusí být senioři 55+ ani v případě špatného počasí. Hotely mají hotelové bazény. Španělsko – letecká doprava je nejpohodlnější. Nejlepší a nejpohodlnější doprava do Španělska je letecká. Praha má přímé spojení s Madridem, Barcelonou, Malag

Cestovní deník -

Praha, 20.června 2019. V dnešní době je pestrá nabídka možností, kam vycestovat a stejně tak bohatá je i nabídka těch, kdo své služby nabízí!

Seznam– najdu tam, co neznám

Když mi lékař oznámil, že mi kvůli nemocným zádům předepíše žádanku na lázně, nebyla jsem z toho ani trochu nadšená. Nikdy jsem nebyla ten typ, který by rád vybočoval ze svého stereotypu, a představa, že budu muset na několik týdnů opustit to, co jse

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky