Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rhodos piesocnate pláže chorvatska

Nejlepší pláže Rhodosu - Její svět

Pláže na ostrově Rhodos jsou velice rozmanitého původu, každý si tu najde to své. Jsou tu jak písčité, tak i oblázkové či smíšené pláže – samozřejmostí je křišťálově čistá voda moře.

Dovolenka Chorvátsko: piesočnaté pláže : CK FIFO

Chorvátsko ponúka krásne piesočnaté pláže vhodné najmä pre rodiny s malými deťmi. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých. Medzi najobľúbenejšie patrí Rajská pláž pri letovisku Lopar na ostrove Rab, Kraljičina plaža pri mestečku Nin, piesočnaté...

5 nejkrásnějších pláží Rhodosu |

Podívejte se na TOP 5 nejlepších pláží na Rhodosu, které omývá průzračné moře. Dopřejte si koupání a relaxaci na nejkrásnějších plážích Rhodosu.

Piesočnaté pláže Chorvátska - top miesta v roku 2020 | CK...

V Chorvátsku nájdete okrem klasických kamienkov aj piesok! Ak si vyberáte destináciu a preferujete piesočnaté pláže v Chorvátsku, máme pre vás top miesta.

Najkrajšie pláže na Rhodose | Blog

Rhodos má mnoho úžasných pláží, roztrúsených po celom ostrove. Nájdete tu všetko od odľahlých skalnatých zátok až po surferské raje. Najkrajšie a najobľúbenejšie pláže vám teraz predstavíme.

Piesočnaté pláže - Ubytovanie v Chorvátsku 2023

Ak Vás láka predstava o mori, piesku a pláži v Chorvátsku alebo máte deti, ktoré radi šantia v piesku pri mori, vyberte si zo širokej ponuky ubytovania s blízkosťou piesočnatej pláže.

Písečné pláže v Chorvatsku - Průvodce po plážích Chorvatsko

Písečné pláže v Chorvatsku! Více než 100 pláží na jednom místě! Náš průvodce plážemi vás provede přes nejkrásnější zátoky a odhalí vám pravé bohatství Chorvatska ...

Najkrajšie piesočnaté pláže v Chorvátsku

TOP piesočnaté pláže v Chorvátsku! Pripravili sme pre Vás detailné opisy najkrajších piesočnatých pláží pozdĺž celého pobrežia Jadranského mora.

Najkrajšie pláže na Rhodose | Dovolenka SME

Hľadáte, ktoré pláže na Rhodose navštíviť? ️ Poradíme vám, zoznámte sa s najkrajšími plážami na Rhodose

Brela - nuda pláž, nudistická pláž, Chorvatsko | Novalja

V nejzápadnější části chorvatského letoviska Brela, 500 m od Jakiruši se nachází nuda pláž - FKK pláž - nudistická pláž. Příjezd je od Jakiruši po prašné cestě.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky