Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rhodos theologos laštůvkova

Theologos - základní informace o středisku Theologos na ostrově...

Osobně bych Theologos doporučil jako výchozí bod pro cestování po Rhodu, ale pokud chcete ve středisku trávit více času, zkuste se podívat na střediska jiná, třeba na Stegnu, Faliraki či Kolymbia.

Stegna - Rhodos, Řecko

Pláž s názvem Stegna se nachází ve stejnojmenném letovisku na východním pobřeží ostrova Rhodos. Je to odtud necelých 1.000 metrů směrem do vnitrozemí do letoviska Archangelos. Známá pláž Tsambika pak leží asi kilometr vzdušnou čarou směrem...

Theologos | Dovolená Rhodos

Pláž Theologos leží u stejnojmenného města na západním pobřeží asi 20 km od hlavního města Rhodos. Město se také nazývá zkráceně Tholos. Pláž Theologos je často vyhledávaná vyznavači vodních sportů, jako je kitesurfing a windsurfing.

Hotel Filoxenia, Theologos (Tholos), ostrov Rhodos, Řecko

Poleťte na zájezd do hotelu Filoxenia v letovisku Theologos (Tholos) na Rhodu a užijte si v Řecku příjemnou dovolenou za atraktivní ceny.

Řecko: Theologos, ostrov Rhodos | Řecko na Světadílech

Theologos je poklidná malebná vesnička rozkládající se nedaleko velkých turistických center na západním pobřeží ostrova Rhodos.

Theologos - Rhodos, Řecko

U města Theologos, ve vzdálenosti necelých 20 kilometr západně od hlavního města Rhodos, se nachází stejnojmenná pláž Theologos. Turisté se však někdy mohou setkat i se zkráceným názvem Tolos.

Theologos | Rhodos | Řecko |

Letovisko Theogolos je vesnička na západním pobřeží ostrova kousek pod letištěm. Je zde několik taveren a pár obchůdků. Středem resortu sice prochází frekventovaná hlavní silnice směrem na hlavní město Rhodos, avšak jinak tu najdete...

Hotel Nirvana, Theologos (Tholos), ostrov Rhodos, Řecko

Poleťte na zájezd do hotelu Nirvana v letovisku Theologos (Tholos) na Rhodu a užijte si v Řecku příjemnou dovolenou za atraktivní ceny.

Pláž Theologos - ostrov Rhodos

Dlouhá, písčito-oblázková pláž Theologos leží v severozápadní části řeckého ostrova Rhodos, cca 20 km jihozápadně od hlavního města. Na pláži panují ideální podmínky pro wind-surfing, a to silný vítr, velké vlny a otevřené moře.

Theologos l Rhodos - na last minute

Theologos je místem určeným k odpočinku. Středisko, které vyrostlo na základech malé vesničky, kde ještě dnes najdeme původní klasickou bílou zástavbu řeckých domů. Leží na severozápadě ostrova Rhodos a je tak vynikajícím výchozím bodem pro...

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky