Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rodičovská dovolená a statistický úřad

Nárok na mateřskou a rodičovskou: kolik je a jak dlouho trvá...

Plánujete jít na mateřskou nebo rodičovskou dovolenou? Zjistěte, kdy máte nárok na mateřskou, jak dlouho trvá a kolik peněz dostanete.

Rodičovská dovolená a kariérní výzva? Proč ne obojí!? Pracuj v...

Narození dítěte je bezpochyby nejradostnější událostí a jedním z největších zlomů v lidském životě. Nemusí se ale nutně jednat výhradně o zlom životní, ale i profesní. Nevěříte? Při podrobnější analýze možná dojdete k závěru, že rodičovská...

Rodičovská dovolená, stačí zajít na úřad práce? - Modrý koník

Holky ráda bych se vás zeptala na něco ohledně rodičovské dovolené. Jsem na mateřské od 23.12. 2016 a teď bych si měla vyřizovat rodicak. Tak se chci zeptat jestli stačí zajít na ÚP v trvalém bydlišti a tam se vše vyřídí?

Mateřská, rodičovská, porodné a další příspěvky… Rodiče, čtěte...

Pokud se rodina rozrůstá, blíží se i období čerpání nejrůznějších dovolených a státních příspěvků.

Rodičovská dovolená a Úřad práce | Top články

Rodičovská dovolená, vám skončila ve chvíli, kdy vám skončil pracovní poměr (při zániku firmy). Nyní jste „pouze“ doma s dítětem a zřejmě (nevím) čerpáte rodičovský příspěvek.

Konec rodičovské dovolené a úřad práce | Sociální poradna

V době, kdy nejste v evidenci úřadu práce (ani nejste zaměstnaná, nebo podnikající OSVČ, nebo vedená jako osoba pečující o dítě do 7 roků apod.), si musíte sama platit zdravotní pojištění.

Končící rodičovská dovolená a úřad práce | Odkazy.org

Pokud jste během rodičovské dovolené, nebo po jejím skončení, nepracovala, resp. neměla nějaký příjem, ze kterého by se dala vypočítat podpora v nezaměstnanosti, pak se její výše odvíjí od průměrné mzdy v ČR.

Končící rodičovská dovolená a úřad práce | Sociální poradna

Pokud jste během rodičovské dovolené, nebo po jejím skončení, nepracovala, resp. neměla nějaký příjem, ze kterého by se dala vypočítat podpora v nezaměstnanosti, pak se její výše odvíjí od průměrné mzdy v ČR.

Rodičovská dovolená - Modrý koník

Čerpání rodičovské dovolené a pobírání rodičovského příspěvku nemusí být nutně totožná záležitost. Nárok na pobírání rodičovského příspěvku (RP) má rodič, pečující osobně po celý kalendářní měsíc o děťátko, které je nejmladší v rodině a to...

Na úřad práce po rodičovské dovolené? - Diskuze -

Na úřad práce po rodičovské dovolené? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky