Snažíte se najít nejekonomičtější let?

samo egypt exim tours

CK Exim tours last minute zájezdy | 1 Cestovní

Hledáte sluníčko, turistiku, nebo poznání? Využijte bohaté nabídky od CK Exim tours a vydejte se s last minute na dovolenou v každém ročním období.

Exim Tours | Archiv |

Máte zajímavou zkušenost s cestovkou? Na Recenze cestovek CZ webu můžete napsat recenze na největší cestovky v ČR

Egypt all inclusive zájezdy 2022 levně | CK EXIM tours

Stoly prohýbající se množstvím jídla, pití a animační program celý den. Leťte na all inclusive dovolenou do Egypta a užijte si neomezený relax v pouštním ráji.

Egypt poznávací zájezdy 2021/2022 | EXIM Tours

Přeneste se do starověkého Egypta u poznávacího zájezdu. Budete okouzlení Luxorem, Karnakem nebo plavbou po Nilu. Dotkněte se egyptské historie.

Egypt dovolená Exim tours | 1 Cestovní

Vysněná dovolená do Egypta s cestovní kanceláří Exim tours? Vyberte si z denně aktualizovaných nabídek, které vás zavedou za sluncem a podmořským životem.

Exim Tours -

Cestovní kancelář EXIM Tours zahájila činnost v letní sezóně roku 1993. S EXIM Tours lze cestovat do Egypta, Tuniska, Turecka, Řecka, na španělské pobřeží i ostrov Mallorcu, nebo do Bulharska.

exim tours egypt last moment

Exim tours egypt last moment; cestující Hi ! V březnu, budu Tavel Egypta a já zůstanu tam devět dní. Jsemtrochu strach, protože je známo, že Egypt jezemí pro plavby Nilu a organizované zájezdů . Chci

recenze Exim Tours - Recenze cestovních kanceláří

EXIM tours již několik let potvrzuje svými hospodářskými výsledky vedoucí postavení na českém trhu cestovního ruchu. V roce 2007 se stal největším českým tour operátorem, když se na žebříčku úspěšnosti umístil před společností Čedok.

Dovolená Egypt Exim tours 2022 |

Dovolená Egypt od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Egypt za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Last Minute Egypt Exim tours 2022 |

Dovolená Egypt od CK Exim tours. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Egypt za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky