Snažíte se najít nejekonomičtější let?

španělsko belgie münsterlandský ohař

Velký münsterlandský ohař - Grosser Münsterländer Vorstehhund

Pages about cynology, doggery, their upbringing and training, veterinary, links to further pages about doggery, catalogue doggery, on-line advertising, cynology literature, views, wallpapers, trial order, calendar cynology action.

Velký münsterlandský ohař – Wikipedie

Je poslušný a ne moc dominantní. Je to hravé a společenské plemeno, které nejraději tráví den s příslušníky jeho "smečky".

Lovečtí psi

Als Jagdhunde werden all jene Hunderassen bezeichnet, die dafür gezüchtet werden, um den Menschen bei der Jagd zu unterstützen. Während einige Jagdhunderassen auch heute noch hauptsächlich zu diesem Zweck eingesetzt werden, haben sich...

Malý münsterlandský ohař - Plemena ohařů | Ohaři.eu

Malý münsterlandský ohař - Plemena ohařů

Malý münsterlandský ohař -

Plemeno přítulné k lidem, ale výborné pro využití v myslivosti

Velký münsterlandský ohař - popis plemene, fotky, diskuze...

Velký münsterlandský ohař, Velký münsterlandský ohař je přátelský a chytrý pes. Je velice oddaný a věrný. Je považován za dobrosrdečného a přizpůsobivého přítele.

Velký münsterlandský ohař -

Velký münsterlandský ohař byl vyšlechtěn v 19.století v Německu, přesněji v kraji Münsterlander, odkud pochází i jeho název.

Malý münsterlandský ohař – Wikipedie

Malý münsterlandský ohař (německy Kleiner Münsterländer Vorstehhund, anglicky: Small Munsterlander) je zmenšenou kopií velkého munsterlandského ohaře.

Velký münsterlandský ohař |

?? Velký münsterlandský ohař – plemeno které je využíváno především v lovecké sféře Velký münsterlandský ohař není u nás tak

Velký münsterlandský ohař |

Třebaže malý a velký münsterlandský ohař byli ještě na konci 19. století považováni spolu s německým dlouhosrstým ohařem za jedno plemeno, dnes se jed...

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky