Snažíte se najít nejekonomičtější let?

turecko průzkum slovensko

Průzkum: Čechům je nejvíc sympatické Slovensko, neoblíbené jsou...

Vyplývá to z ve středu zveřejněných výsledků průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), který se konal na přelomu loňského listopadu a prosince.

„Turecko by mělo být vyřazeno z NATO“ - ČeskeZpravy.eu

Nový průzkum odhalil, že více než polovina německého obyvatelstva by ráda viděla, že Turecko zavedlo NATO z nedávného vojenského vpádu do severovýchodní Sýrie.

Poslední průzkum před slovenskými volbami. Hnutí Oľano v něm...

Preference Směru-SD, jehož volebním lídrem je premiér a místopředseda strany Peter Pellegrini, dosáhly 15,6 procenta. Popularita sociálních demokratů na Slovensku dlouhodobě klesá.

Průzkum: Čechům je nejvíc sympatické Slovensko, neoblíbené jsou...

You might also like Den národního sjednocení. ‚Jen společně můžeme ubránit náš domov,‘ řekl ukrajinský prezident | Irozhlas Inter Milán – Liverpool FC 0:0 Osmifinále Ligy mistrů | Irozhlas I hliník trpí inflací.

Asie u turistů vede. Amerika už tolik netáhne, ukazuje průzkum...

I přes dlouhotrvající protesty si Hongkong nejspíše udrží pozici nejnavštěvovanějšího města letošního roku. V žebříčku deseti turisticky nejoblíbenějších měst se letos poprvé objevilo Dillí, naproti tomu New York se do top desítky nedostal...

Téměř polovina Evropanů nechce Turecko v Unii –

Podle posledního průzkumu Eurobarometru nesouhlasí s členstvím Turecka v Evropské unii 48% dotázaných Evropanů. Příznivěji se staví občané k otázce přijetí zemí na západním Balkáně.

Turecko – Wikipedie

Turecko hraničí na severovýchodě s Gruzií, na východě s Arménií, Ázerbájdžánem (exklávou Nachičevan) a Íránem, na jihovýchodě s Irákem a Sýrií.

Turecko – 17. stránka –

Podpora dalšího rozšíření EU o Turecko dosahuje v těchto zemích shodně 37%. Ještě menší podoře se Turecko těší v Německu (21%) a Rakousku (10%).

Předvolení průzkumy se na Slovensku nebudou moci zveřejňovat 50...

Změnu navrhoval SMER a SNS, podpořila ji Kotleba-Lidová strana Naše Slovensko (LSNS). Předloha čelila kritice části opozičních poslanců, Slovenské akademie věd i slovenské asociace výzkumných agentur.

Ze zemí je Čechům nejvíc sympatické Slovensko, nejméně Čína...

Praha - Z různých zemí je Čechům nadále nesympatičtější Slovensko. Na druhém místě je Rakousko, následované Francií a Británií. Naopak za nejméně sympatické státy Češi považují Turecko, Rusko a Čínu.

Cena nejnižší garantovaná

98 % spokojených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Najít letenky